DIETA + TRENING (2 miesiące)

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 299,00 zł 299.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

W skład prowadzenia online wchodzi plan żywieniowy oraz treningowy.

 

INDYWIDUALNY PLAN ŻYWIENIOWY (2 miesiące)

 • Dieta układana jest na podstawie szczegółowej ankiety, którą otrzymasz na adres e-mail zaraz po zakupie. Jadłospis obejmuje posiłki na 7 dni , w trakcie trwania współpracy jest możliwość ich modyfikowania, a po upływie miesiąca  istnieje możliwość otrzymania całkowicie zmienionego jadłospisu na kolejny miesiąc.
 • Bezpłatne konsultacje online przez okres 2 miesięcy.
 • Jeśli liczy się dla Ciebie aspekt ekonomiczny, to dieta będzie ułożona tak, że na produkty będziesz wydawać możliwie mało pieniędzy, a posiłki będą proste i szybkie w przygotowaniu.
 • Po tygodniu przestrzegania diety wypełniasz raport kontrolny odnośnie smakowitości potraw, samopoczucia oraz postępów (w postaci wypełnionej tabeli pomiarów ). W razie wyjątkowych dni (wyjazd, uroczystość ) otrzymasz odpowiednią strategie żywieniową tylko musisz zgłosić to kilka dni wcześniej.
 • Oprócz raportów kontrolnych (co 1/2 tygodnie) otrzymujesz możliwość stałego kontaktu online (messenger) gdzie chętnie odpowiem na Twoje pytania oraz zadbam o Twoją edukację żywieniową, aby efekty utrzymały się również po zakończeniu współpracy.
 • Dieta jest zbilansowana i ułożona wg Twoich preferencji i stanu zdrowia, czyli nie będzie w niej produktów których nie lubisz lub na które masz alergię oraz Twojego trybu życia, ilość, wielkość i rozkład posiłków będzie dobrany indywidualnie.

 

INDYWIDUALNY PLAN TRENINGOWY (2 miesiące)

 • Plan treningowy rozpisany jest na 4 tygodnie. (po upływie miesiąca modyfikacja planu)
 • Dobrany do Twojego aktualnego celu i stopnia zaawansowania. Tworzę go na podstawie ankiety, zdjęć Twojej sylwetki oraz wideoanalizy Twojej techniki.
 • Zwracam uwagę na każdy szczegół zaczynając od rozgrzewki. Plan jest dokładnie rozpisany (serie, powtórzenia, przerwy) do planu dołączone są zdjęcia ćwiczeń, a w razie potrzeby otrzymasz filmik instruktażowy danego ćwiczenia.
 • Mamy stały kontakt online (messenger) gdzie możesz mi wysłać filmiki z treningu, chętnie odpowiem na Twoje pytania oraz zadbam o Twoją edukację w kwestii treningu.
 • Biorę pod uwagę dostępny sprzęt na Twojej siłowni, a jeśli posiadasz hantle bądź gumy, to jest możliwość rozpisania planu treningowego do wykonania w domu.

 

 

Czas oczekiwania: 3-7 dni

Czas trwania: 2 miesiące liczone od momentu wysłania planów

UWAGA! Po sfinalizowaniu transakcji otrzymasz wiadomość mailową ( proszę sprawdzić także folder SPAM ). W wiadomości znajdziesz link do ankiety, którą musisz wypełnić, ponieważ na podstawie tej ankiety zostanie ułożona dieta lub/i plan treningowy. Czas realizacji to 3-7 dni od otrzymania wypełnionej ankiety. Wszystkie pliki otrzymasz drogą elektroniczną (e-mail).

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl