Współpraca DIETA + TRENING (1 miesiąc)

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 400,00 zł 400.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Współpraca dietetyczna i treningowa ( 1 miesiąc)

To rozwiązanie skierowane jest do osób, które chcą poprawić sylwetkę oraz swoje nawyki żywieniowe i potrzebują indywidualnego podejścia.

 

Co otrzymasz?

 • 7-dniowy spersonalizowany jadłospis dopasowany do Twoich potrzeb, trybu życia oraz ilości czasu na gotowanie. W trakcie trwania współpracy możliwość nieograniczonych modyfikacji.
 • Bezpłatne konsultacje online (messenger, e-mail) i stały kontakt przez okres 1 miesięca.
 • Stałą kontrola postępów (co 2 tygodnie)
 • Nieograniczoną pomoc. Podczas trwania współpracy odpowiedź na każde pytanie otrzymasz do 24h, ponadto zadbam o Twoją edukację żywieniową, a w razie wyjątkowych dni (wyjazd, uroczystość ) otrzymasz odpowiednie zalecenia tylko musisz to odpowiednio wcześnie zgłosić.
 • Dopasowaną i zbilansowaną dietę. Wszystkie produkty których nie lubisz, zostaną wykluczone, a ilość, wielkość i rozkład posiłków będzie dobrany indywidualnie. Ponadto jadłospis pokryje Twoje zapotrzebowanie na wszystkie niezbędne witaminy i minerały.
 • Szczegółowa lista zakupów i opis przygotowania każdego posiłku.
 • Mini poradnik instrukcja jak korzystać z diety oraz kilkanaście stron praktycznych wskazówek żywieniowych.
 • Plan treningowy rozpisany na 4 tygodnie. Dobrany do Twojego aktualnego celu i stopnia zaawansowania, stworzony na podstawie ankiety oraz zdjęć Twojej sylwetki.
 • Rozpisane wszystkie parametry (ciężar, serie, powtórzenia, czas przerwy) oraz zdjęcia ćwiczeń, a w razie potrzeby filmiki instruktażowe.
 • Stały kontakt online (messenger, e-mail, instagram). Podczas trwania współpracy odpowiedź na każde pytanie otrzymasz do 24h, ponadto zadbam o Twoją edukację w kwestiach treningowych.
 • Indywidualne podejście. Biorę pod uwagę Twój stan sprawności fizycznej, przebyte kontuzje oraz dostępny sprzęt, jeśli posiadasz hantle bądź gumy, to jest możliwość rozpisania planu treningowego do wykonania w domu.
 • Wideoanaliza Twoich ćwiczeń. Wysyłasz do mnie filmiki jak wykonujesz dane ćwiczenie, a ja podpowiadam Ci co można poprawić i czy technika jest odpowiednia.

 

Jak to wygląda?

Zamawiasz dietę i plan - w ciągu 24h otrzymujesz ankietę - odsyłasz ankietę i czekasz maksymalnie 7 dni na swój indywidualny jadłospis oraz plan treningowy - ja w tym czasie obliczam dokładnie Twoje zapotrzebowanie,układam dietę tak, aby była zgodna z Twoimi preferencjami, a przy okazji pokrywała zapotrzebowanie na niezbędne witaminy i minerały. Dobieram odpowiednio ćwiczenia do Twoich możliwości i układam je w plan treningowy - Wysyłam Ci przygotowaną dietę oraz plan - Zapoznajesz się z nią, jeśli wszystko jest w porządku, to działamy

Jeśli masz pytania, to przed wykupieniem planu skontaktuj się ze mną na messengerze, instagramie lub meilowo.

 

Czas oczekiwania: do 7 dni od wypełnienia ankiety

Czas trwania: 1 miesiąc liczony od momentu wysłania planów.

UWAGA! Po sfinalizowaniu transakcji w ciągu 24h otrzymasz wiadomość mailową ( proszę sprawdzić także folder SPAM ). W wiadomości znajdziesz link do ankiety, którą musisz wypełnić, ponieważ na podstawie tej ankiety zostanie ułożona dieta lub/i plan treningowy. Czas realizacji to do 7 dni od otrzymania wypełnionej ankiety. Wszystkie pliki otrzymasz drogą elektroniczną (e-mail).

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl