Współpraca treningowa (1 miesiąc)

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 250,00 zł 250.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

INDYWIDUALNY PLAN TRENINGOWY (1 miesiące)

 

Co otrzymasz?

  • Plan treningowy rozpisany na 4 tygodnie. Dobrany do Twojego aktualnego celu i stopnia zaawansowania, stworzony na podstawie ankiety oraz zdjęć Twojej sylwetki.
  • Rozpisane wszystkie parametry (ciężar, serie, powtórzenia, czas przerwy) oraz zdjęcia ćwiczeń, a w razie potrzeby filmiki instruktażowe.
  • Stały kontakt online (messenger, e-mail, instagram). Podczas trwania współpracy odpowiedź na każde pytanie otrzymasz do 24h, ponadto zadbam o Twoją edukację w kwestiach treningowych.
  • Indywidualne podejście. Biorę pod uwagę Twój stan sprawności fizycznej, przebyte kontuzje oraz dostępny sprzęt, jeśli posiadasz hantle bądź gumy, to jest możliwość rozpisania planu treningowego do wykonania w domu.
  • Wideoanaliza Twoich ćwiczeń. Wysyłasz do mnie filmiki jak wykonujesz dane ćwiczenie, a ja podpowiadam Ci co można poprawić i czy technika jest odpowiednia.

Jak to wygląda?

Zamawiasz plan - w ciągu 24h otrzymujesz ankietę - odsyłasz ankietę i czekasz maksymalnie 7 dni na swój indywidualny plan treningowy - ja w tym czasie dobieram odpowiednio ćwiczenia do Twojego celu oraz możliwości i składam to w całość - Wysyłam Ci plan - Zapoznajesz się z nim, jeśli wszystko jest w porządku, to działamy

 

Jeśli przebyłeś/aś jakieś kontuzje lub masz pytania, to przed wykupieniem planu skontaktuj się ze mną na messengerze, instagramie lub meilowo.

 

Czas oczekiwania: do 7 dni od wypełnienia ankiety

Czas trwania: 1 miesiąc liczony od momentu wysłania planu

UWAGA! Po sfinalizowaniu transakcji w ciągu 24h otrzymasz wiadomość mailową ( proszę sprawdzić także folder SPAM ). W wiadomości znajdziesz link do ankiety, którą musisz wypełnić, ponieważ na podstawie tej ankiety zostanie ułożona dieta lub/i plan treningowy. Czas realizacji to do 7 dni od otrzymania wypełnionej ankiety. Wszystkie pliki otrzymasz drogą elektroniczną (e-mail).

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl