Współpraca dietetyczna (3 miesiące)

Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 750,00 zł 750.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Pomogę Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę i doskonałe samopoczucie

Jak wygląda współpraca?

1. Wywiad (ankieta) w ciągu kilku godzin po dokonaniu płatności otrzymasz formularz z ankietą i dzienniczek żywieniowy do uzupełnienia. Zanim zostanie przygotowana dla Ciebie dieta przez internet muszę zebrać trochę informacji o Tobie. Dzięki tym informacją ułożę optymalny plan odżywiania dla Ciebie.

2. Indywidualnie ułożona dieta w ciągu siedmiu dni roboczych ułożę Ci Twoją dietę na miarę i prześlę ze szczegółowym instrukcjami jak z niej korzystać. Jadłospis przygotowuje specjalnie dla Ciebie, dzięki temu będzie on dopasowany do Twoich preferencji na podstawie analizy informacji zawartych w wypełnionych przez Ciebie formularzach. Otrzymasz sprawdzone na setkach klientów, smaczne i proste w przygotowaniu posiłki. Szybko przekonasz się, że zdrowe odżywianie nie jest trudne.

3. Dostępność przez cały czas trwania współpracy moja opieka to nie tylko profesjonalnie przygotowana dieta - to także systematyczny kontakt z Tobą. Wspólnie analizujemy postępy na podstawie przesyłanych co 14 dni raportów oraz Twojej opinii, samopoczucia i zadowolenia. Odpowiadam na każde pytania i wątpliwości w ciągu 24-48h, rozwiewam obawy i służę wiedzą. Dodatkowo 1x w miesiącu możesz umówić się ze mną na konsultację na żywo (chat wideo) Dlatego właśnie moje usługi online zapewniają Ci maksimum efektów.

 

Co otrzymasz?

  • 7-dniowy spersonalizowany jadłospis co miesiąc nowy dopasowany do Twoich potrzeb, trybu życia oraz ilości czasu na gotowanie. W trakcie trwania współpracy możliwość nieograniczonych modyfikacji jadłospisu wedle Twoich potrzeb.
  • Bezpłatne konsultacje online (messenger, e-mail) i stały kontakt przez okres 3 miesięcy. 1 raz w miesiącu możesz umówić się na chat wideo lub rozmowę telefoniczną.
  • Tabelę do  kontroli postępów oraz raport kontrolny do wypełnienia co kilka tygodni.
  • Nieograniczoną pomoc. Podczas trwania współpracy odpowiedź na każde pytanie otrzymasz do 24h, ponadto zadbam o Twoją edukację żywieniową, a w razie wyjątkowych dni (wyjazd, uroczystość ) otrzymasz odpowiednie zalecenia tylko musisz to odpowiednio wcześnie zgłosić.
  • Dopasowaną i zbilansowaną dietę. Wszystkie produkty których nie lubisz, zostaną wykluczone, a ilość, wielkość i rozkład posiłków będzie dobrany indywidualnie. Ponadto jadłospis pokryje Twoje zapotrzebowanie na wszystkie niezbędne witaminy i minerały.
  • Szczegółowa lista zakupów i opis przygotowania każdego posiłku.
  • Mini poradnik instrukcja jak korzystać z diety oraz kilkanaście stron praktycznych wskazówek żywieniowych.

 

Czas oczekiwania: do 7 dni od wypełnienia ankiety

Czas trwania: 3 miesiące  liczone od momentu wysłania diety

UWAGA! Po sfinalizowaniu transakcji w ciągu 24h otrzymasz wiadomość mailową ( proszę sprawdzić także folder SPAM ). W wiadomości znajdziesz link do ankiety, którą musisz wypełnić, ponieważ na podstawie tej ankiety zostanie ułożona dieta lub/i plan treningowy. Czas realizacji to do 7 dni od otrzymania wypełnionej ankiety. Wszystkie pliki otrzymasz drogą elektroniczną.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl